Saturday, 2 January 2016

www.biraatolyesi.net yayında..

Sevgili Bira dostları, sizlerin desteği, okumaları ve yorumları ile Bira Atölyesi sitesi 3 yılı aşan bir süre sonunda bir Bira Kültürü Platformu'na dönüştü. Onlarca yazı, yüzlerce yorum artık daha temiz bir içerik, kategoriler ile farklı başlıklardaki yazıların takibinin kolaylaşması gibi değişiklikleri hak ediyordu.

www.biraatolyesi.net artık yayında!. Yeni yazılara ve bu sitedeki tüm içeriğe daha derli toplu başlıklar ile yeni adresimden ulaşabilirsiniz.

      - Bira 101
      - Ev Biralarımız
      - Bira Turları
      - Tadım Etkinlikleri
      - Tadım Notları
      - Hakkımda

başlıkları altında onlaca yazı sizi bekliyor. Şimdilik bir çoğu bu siteye linklenen yeni web sitem için görüş ve yorumlarınız da beni çok mutlu eder. Yeni yazılar için de artık favorilerinize www.biraatolyesi.net 'i eklemenizi istirham ederim :)

Sevgiler

- Bira Atölyesi


4 comments:

 1. Bira dolumlarınız gerçekleştirmek için www.sividolummakinasi.com dan makina alıp doldurabilirsiniz. 75 0 TL den satıyor. Fakat biraatolsesi sitesi kullanıcısı olduğunuz söylerseniz sizlere 700. 5 dakikada bir sürü şişe doldurabilirsiniz. tek tek uğraşmaya son.

  ReplyDelete
 2. Merhaba,
  Harika bir blogunuz var; şimdi siz de yarışmaya katılıp değerlendirmeye katılabilirsiniz. Blogum Harika kampanyası ile siz de blogunuzla kazanmaya aday olun, blogunuzu tanıtın, mansiyon veya promosyon ödüller kazanın. Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı 2018 yılı başında yeniden düzenliyoruz. Katılım için detaylı bilgiyi web sitemizden öğrenebilirsiniz.
  İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler!


  Web : http://www.blogumharika.com/
  Mail: iletisim@blogumharika.com
  Tel : +90212 330 9707

  ReplyDelete
 3. Diyarbakır temizlik şirketi Sanat Temizlik, günümüzde temizlik alanında profesyonel çalışanları ile Diyarbakır’ın tüm bölgelerinde kaliteli temizlik hizmetini vermeyi hedeflemektedir.

  ReplyDelete
 4. Diyarbakır şehrindeki iş yerinizi düzenlemek ve dekore etmek için Diyarbakır Dekorasyon ve Raf Sistemleri lideri Modaraf’ı kullanmanın akıllıca yolları.

  ReplyDelete